Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 142 Ürünler.
600 adet / saat Pide Ekmeği Makinesi
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |
|---|---|
| Brüt ağırlık: | 580KGS |
| Voltaj: | 380V |
Paslanmaz Çelik 1400pcs / h 100mm Taco Yapma Makinesi
| güç: | 21kw |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor |
| Malzeme: | paslanmaz çelik gıda sınıfı |
Hidronik Isıtma 1300pcs / h Lavaş Yapma Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 500-1300 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |
Dokunmatik Ekran Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
| Son ürün: | tortilla |
|---|---|
| Hammadde: | un, buğday unu |
| Adedi: | 1 Takım |
Katmanlı Hamur Topu Yapma Makinesi Özelleştirilebilir Kesme Şekli
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflonn Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Üretim Tesisi 4800pcs / h 20g Gıda Kaplama Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 1800-4800 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |
Entelektüelleştirme Paslanmaz Çelik Roti Yapma Ekipmanı
| Ürün adı: | tortilla makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | Çok Fonksiyonlu |
| paketleme: | Ahşap Kutu Paketi |
100g Paslanmaz Çelik 1000pcs / h Arapça Ekmek Yapma Makinesi
| Kalınlık: | 100-300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ADET / SAAT |
| Hamur Ağırlığı: | 30-100 g / adet |

