Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ full automatic tortilla production line ] eşleşme 142 Ürünler.
18 inç 35kg / saat Yüksek Verimlilik Un Tortilla Yapma Makinesi
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| Voltaj:: | 380V |
Elektrikli Isıtma 304SS Tahıl Ürün Yapma Makineleri 600 Adet / Saat
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 24 kW |
BP-450/550/650/750 Gümüş 1-4 Başlı Ticari Tortilla Baskı Makinesi
| makine modeli: | BP-450;550;650;750 |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | tortilla makinesi |
| Özellik: | Özel Boyut |
700-3000 pcs/saat kapasiteli BP-450 Otomatik Motorlu Tortilla Makinesi
| Capacity: | 700-3000pcs/hour |
|---|---|
| Machine Color: | Silver |
| Automatic Grade: | Automatic |
25-35 cm çaplı Gümüş Tortilla Otomatik Ticari Tortilla Makinesi ile Toplu Yapma
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Çapraz: | 25-35CM |
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
BP-350 Gümüş Ticari Tortilla Makinesi 0,4-2,5 mm çaplı Gümüş
| Makine Rengi: | Gümüş |
|---|---|
| Avantaj: | Kolay Kullanım Yüksek Verimlilik |
| Ana bileşenler: | Motor |
3600 adet / saat Un Tortilla Yapma Makinesi
| kullanım: | tortilla yapımcısı |
|---|---|
| Anahtar kelimeler: | tortilla |
| Son ürün: | tortilla |
304 Paslanmaz Çelik Chapati Tortilla Makinesi Elektrikli Isıtma 900 Adet/Saat
| Uygulama:: | Üretim Tesisi, Yiyecek Dükkanı |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüksek Verimlilik Saatte 1300 Parça Mısır Tortilla Yapma Makinesi
| Uygulama:: | fabrika, süpermarket, restoran |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
100g Hamur Unu Tortilla Makinesi 20cm 30cm 3600pcs/H 8200pcs/H
| Boyut: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Kapasite: | 500-800 adet/saat; 1300-1500 adet/saat |
| modeli: | SSS-BP-90 |

