Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ paratha making machine ] eşleşme 41 Ürünler.
1000 - 3000Adet/Saat Arap Pidesi Üretim Hattı Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Başvuru: | pide makinesi |
Yüksek Performanslı Pita / Tortilla Üretim Hatı 100 - 3000 Parça/Saat
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
|---|---|
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
| Voltaj: | 220V/380V |
304 Paslanmaz Çelik Çerçeveyle Özel Akıllı Paketleme Makinesi
| Makine tasarımı: | Müşterinin İhtiyaçlarına Göre Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Plastik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
60-200g ürün ambalajı için özelleştirilmiş otomatik ambalaj makinesi
| Ürün Ağırlığı: | 60-200g/adet |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
Özelleştirilmiş Yüksek Hassasiyetli Ürün Paketleme Makinesi
| Ürün çapı: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Hava basıncı: | 0,8-1,0M/Pa |
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
0.25KW Plastik Otomatik Paketleme Makinesi Formasyon ve Film Kaplama Makinesi
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
1500-2800pcs/hr Kapasite Özel Ürünler için Otomatik Ambalaj Makinesi 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuksiyon Pita Ekmek hattı ve Pita ekmeği için kolay operasyon, Paratha üretim hattı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| Tortillanın Çapı: | 25cm-35cm |
Lamine Dondurulmuş Hamur Çörek Üretim Hattı Otomatik Döşemeli
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| makine malzemesi: | 304 paslanmaz çelik |
Yüksek verimlilik tam otomatik Arap ekmeği / Pita ekmeği üretim hattı
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paketleme veya deniz taşımacılığına uygun ahşap kasa paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi: | 25-50 gün |
| Yetenek temini: | Ayda 100 set |

