Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ paratha making machine ] eşleşme 41 Ürünler.
Ticari Kullanım Paratha Soğan Gözleme Yapma Makinesi 6000 Adet / Saat
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Katmanlı Hamur Topu Yapma Makinesi Özelleştirilebilir Kesme Şekli
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflonn Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Katmanlı Hamur Topu Yapma Makinesi Özelleştirilebilir Boyut Yüksek Kapasiteli
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Entelektüelleştirme Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi, 150g Tortilla Üretim Ekipmanı
| güç: | 19.7KW |
|---|---|
| Voltaj: | 380V / 50Hz |
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
Otomatik Paratha Üretim Hattı 10 - 30cm 3000 - 10000Adet/Saat
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Çin Etli Sandviç Rou Jia Mo Çörek Yapma Makinesi Otomatik
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Lamine Hamur Çörek Katkılı Ekmek Yapma Makinesi Otomatik Katlı
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Full Otomatik Pide Yapma Makinesi 1500 - 5000adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
Tam Otomatik Pide Yapma Makinesi 1000 - 3000Adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
Mısır Tortilla Pide Çapati Roti Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |

