Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ paratha making machine ] eşleşme 41 Ürünler.
3600 adet / saat Tahıl Ürün Yapma Makineleri
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 200-3600 adet / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
Dondurulmuş Roti için Paratha Presleme Makinesi Kaplama Yeşil Yeşil Soğan Gözleme Filmi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Makine boyutu: | 4500*1200*1500 mm |
| Makina ağırlığı: | 650kg |
Otomatik Katmanlama Gözleme Üretim Hattı 3000 - 6000 Adet/H
| Üretim kapasitesi: | 2000-6000 adet/saat |
|---|---|
| Temel bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Ticari Otomatik Soğan Turtası Roti Paratha Makinesi 3000 - 10000 Adet / Saat
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Un Pita Ekmek Çubuğu Paratha Üretim Çubuğu 40cm-50cm çapında Pita Ekmek ve Paratha
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 40cm-50cm |
| fonksiyon: | Pita Ekmek Çizgisi |
Tam otomatik Pita ekmeği, Paratha üretim hattı 55 cm Paratha hattı ile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
Otomatik Roti Paratha Üretim Hattı Kolay Kullanım Yüksek Kaliteli Profesyonel Hizmet
| Üretim kapasitesi: | 2000-6000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
Otomatik Katmanlı Dondurulmuş Yeşil Soğan Gözleme Üretim Hattı Gümüş
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Dokunmatik Ekranlı 3600 Adet / Saat Otomatik Chapati Yapma Ekipmanı
| model: | SSS-BP-600 |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 2000 - 3600 adet / saat |
| Menşe yeri: | chaohu, Çin |

