Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ food function automatic lavash production line ] eşleşme 36 Ürünler.
Otomatik Lavash Üretim Lini, Saatte 8000 ila 10000 levha üretme kapasitesi ile
| Anahtar satış noktası: | Rekabetçi Fiyat & Tam Otomatik & Yüksek Kapasite & Kaliteli & İyi Geribildirim |
|---|---|
| Görev: | Yiyecek |
| Üretim Kapasitesi: | 8000-10000 adet/saat |
1000pcs / h Gıda Endüstrisi 30cm Lavaş Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 600-1000 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| ağırlık: | No input file specified. |
3600 adet / saat Lavaş Üretim Hattı, Dokunmatik Ekran Ermeni Lavaş Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC |
| kullanım: | Gıda İşleme Endüstrisi |
Türkiye Usulü Lavaş Ekmek Üretim Hattı Fırınlı Yüksek Kapasiteli
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik ve gıda sınıfı kemer |
|---|---|
| Güç: | 16 kw |
| Ağırlık: | 5.5 ton |
Lezzetli Lavash yapmak için Otomatik Lavash Makinesi 8000-10000pcs / saat
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
| Görev: | Yiyecek |
Saatlik çıkış 8000-10000 ve enerji verimliliği Lavash fırın makinesi Lavash üretim hattı
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
| Ürün: | lavaş |
Otomatik İnce Lavash Ekmek Üretim hattı Yüksek Kapasiteli Fırınla
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik ve gıda sınıfı kemer |
|---|---|
| Güç: | 16 kw |
| Ağırlık: | 5.5 ton |
Otomatik Düz Arap Ekmek Üretim Hattı 3800 Adet / H
| Güç kaynağı: | Gaz/Elektrik |
|---|---|
| Kapasite: | 800 ila 3800 adet / saat |
| Avantaj: | basit operasyon |
14000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Lavaş Ekmek Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |

