Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ food function automatic lavash production line ] eşleşme 36 Ürünler.
Sertifika Yetkilisi ile Ticari Otomatik Küçük Tortilla Yapma Makinesi
| Kapasite: | 800-2000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş |
| Paketleme: | ahşap paket |
Fırın Soğutma Sistemli Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Tortilla Pide Üretim Hattı
| Kapasite: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Başvuru: | tortilla veya lavaş veya ekmek |
| Paketleme: | ahşap paket |
Düz Arap Pide Ekmeği Roti Üretim Hattı Ticari 800--8200pcs / H
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| İşlev: | Chapati/Roti/Tortilla yapmak |
| Güç: | 21kw |
Yüksek Kapasiteli Tam Otomatik Lavash Ekmek Makinesi
| Anahtar satış noktası: | Rekabetçi Fiyat & Tam Otomatik & Yüksek Kapasite & Kaliteli & İyi Geribildirim |
|---|---|
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
Tam otomatik 8000 pcs / saat Paslanmaz Çelik Lavash Ekmek Makinesi
| Ürün: | lavaş |
|---|---|
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Güç: | 25KW |
8000kg Kapasite Esnek Yapılandırma Lavash Ekmek Makinesi Basınç Aralığı Lavash Üretim Gereksinimleri için 0.8-1.0 Mpa
| Anahtar satış noktası: | Rekabetçi Fiyat & Tam Otomatik & Yüksek Kapasite & Kaliteli & İyi Geribildirim |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 8000-10000 adet/saat |
| Güç: | 25KW |
304 Paslanmaz Çelik Tam Otomatik Yüksek Verimlilik Lavash Makinesi Yüksek Kapasiteli Lavash Makinesi
| Güç: | 25KW |
|---|---|
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
Entelektüelleştirme 2000pcs / h Tortilla Masters Ekipmanı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g / adet |
| Sıklık:: | 50Hz |
Müşteri Memnuniyeti Lavash Ekmek Üretme Makinesi 6-12 inç lavash ile ekmek makinesi
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
| Ürün: | lavaş |
6-12 Diameter Lavash Yapma Makinesi 304 Paslanmaz Çelik 25kw Güçlü
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Güç: | 25KW |

