Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ food function automatic lavash production line ] eşleşme 36 Ürünler.
Üretime Hazır Lavash Ekmek Makinesi Basınç Aralığı 0.8-1.0 Mpa Diametresi 6-12 Inç 8000-10000pcs/saat Kapasitesi
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Ürün: | lavaş |
| Ağırlık: | 8000kg |
304 Paslanmaz Çelik Tasarımı Lavash Hamur Pres Makinesi Büyük Ölçekli ve Toplu Üretim için 28300 * 5800 * 1830mm
| Güç: | 25KW |
|---|---|
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
| Anahtar satış noktası: | Rekabetçi Fiyat & Tam Otomatik & Yüksek Kapasite & Kaliteli & İyi Geribildirim |
304 Paslanmaz Çelik Lavash Makinesi Basınç Aralığı 0.8-1.0 Mpa
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
| Anahtar satış noktası: | Rekabetçi Fiyat & Tam Otomatik & Yüksek Kapasite & Kaliteli & İyi Geribildirim |
Özelleştirilebilir Esnek yapılandırma Lavash Ekmek Makinesi Basınç aralığı 0.8-1.0 Mpa Üretim Kapasitesi 8000-10000pcs/saat
| Görev: | Yiyecek |
|---|---|
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
| Online Destek: | Verilmiştir |
6-12 inç çaplı lavash ekmek makinesi 8000 kg kapasite ve çevrimiçi destek sağlanıyor
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
|---|---|
| Lavaş çapı: | 6-12 inç |
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
7000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Düz Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-10000 ADET / HR |
| güç: | 16kW |

