Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ 8 inch tortilla production line ] eşleşme 60 Ürünler.
304 paslanmaz çelik ve ayarlanabilir çaplı yüksek çıkışlı tortilla makinesi
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Önemli Satış Noktaları: | Yüksek Verimlilik, Otomatik, Kolay Kullanım |
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
Küçük Boy Tortilla Yapma Makinesi 1000 - 3000 adet Bir Saat 10 - 50 Cm
| Hız: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Gerilim: | 380V |
18 inç 35kg / saat Yüksek Verimlilik Un Tortilla Yapma Makinesi
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti:: | 1 yıl |
| Voltaj:: | 380V |
Entelektüelleştirme 2000pcs / h Chapati Machine Maker
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Renk: | Gümüş |
| Thoughput:: | 2000-6000 / saat |
8 inç Mısır Tortilla Makinesi Makinesi Saatte 800pcs SS Çerçevesi
| malzeme: | çerçeve için paslanmaz çelik |
|---|---|
| tortilla boyutu: | 50-300mm |
| kapasite: | 8 inç için 800 adet/saat |
Lavaş Ekmeği İçin Komple Hindi Usulü Lavaş Yapma Makinesi
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET/SAAT |
| Güç: | 16 kw |
Soğutma Pide Ekmeği Şekillendirme Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 500-1500 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| ağırlık: | 500KG |
Ermeni Lavaşını Pişirmek İçin Suya Dayanıklı Ekipman
| kullanım: | Lavaş yapımı |
|---|---|
| güç: | 30 kW |
| boyut: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
Yüksek Kapasiteli 3600 adet / saat Lavaş Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Kapasite: | 2000-3600 adet/saat |
|---|---|
| Güç: | 23kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |

