Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ 8 inch tortilla production line ] eşleşme 60 Ürünler.
42kw Tortilla Üretim Hatı için Hamur Topları Yapma Makinesi Gelişmiş Fonksiyonellik
| kablo: | Renmin |
|---|---|
| ekran: | Delta |
| Presin Basınç Aralığı: | 0,3 MPA-14 MPA |
Fabrika için 200g Yuvarlak Otomatik Tortilla Yapma Makinesi
| Voltaj: | 380V |
|---|---|
| renk: | kıymık |
| ad: | Tortilla üretim hattı |
Otomatik Ticari Tortilla Yapma Makinesi 6-10 Inç Tortilla Diametresi
| Model: | BP-650 |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
8-18 İnç 10cm Dia Tortilla Yapma Makinesi Saatte 500-800pcs
| model: | SSS-BP-400 |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 adet/saat |
| Dia. Dia. of tortilla tortilla: | 10cm ila 30cm |
Otomatik Elektrikli Tortilla Yapma Makinesi PLC PC Bilgisayar Kontrolüyle
| fonksiyon: | Tortilla üretim hattı |
|---|---|
| Çiğ madde: | Su, Buğday, Mısır, Süt, Un |
| Tortillanın Çapı: | 6-10 inç |
Yeni Otomatik Roti Mısır Tortilla Pita Ekmek Makinesi
| Çiğ madde: | Su, buğday, mısır, un vb. |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
| Tortillanın Çapı: | 10 -12 inç |
Otomatik Elektrikli 304 Paslanmaz Çelik Tam Tortilla Yapma Makinesi
| Üretim Kapasitesi: | 3000-8000 Adet/saat |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |
Yüksek hacimli üretim için Renmin kablosu ile tortilla makinesi CE sertifikalı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Model: | BP-900 |
| Çizginin Boyutu: | 21080*2120*2750mm |
Renmin Kablo Gaz Tüketimi ile Gelişmiş Tortilla Yapma Makinesi 4-14 M\u00b3/h
| Güç Kaynağı: | Elektrikli |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
| kablo: | Renmin |
0.7MPA-1.0MPA Basınçlı Tortilla Yapma Makinesi Delta Kontrol Sistemiyle
| Presin Basınç Aralığı: | 0.7MPA-1.0MPA |
|---|---|
| Pazarlama Türü: | Sıcak Satış Ürünü 2024 |
| Uygulama: | Gıda Endüstrisi, Ticari Catering, Backery |

