Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ 8 inch tortilla production line ] eşleşme 60 Ürünler.
Paslanmaz Çelik 304 OtomatikTortilla Üretim Hattı Korozyona Dayanıklı
| hız: | 800-1500 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Voltaj: | 380V |
7000pcs / h Ticari 12 inç Lavsh Üretim Hattı
| Uygulama:: | Fabrika |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
6000pcs / h Lavash Üretim Hattı, 200g Tortilla Ekmek Yapma Makinesi
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 23Kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
Tam otomatik 6-12 Inç Tortilla Yapma Makinesi Presör / Gaz Yakıcısı ile CE Sertifikalı
| ihracat ülkeleri: | Küresel |
|---|---|
| Gaz iletimi: | 4-14 m³/saat |
| Tortillanın Çapı: | 6-12 inç |
Yükseltme Küçük Boy Tortilla Yapma Makinesi 8 -12 inç
| Hız: | 800-3000 adet/saat |
|---|---|
| Çap: | 8.10.12.14 inç |
| Gerilim: | 380V |
PLC Core 380v Mısır Pizza Pide Makinesi Üretim Hattı Otomatik
| Sertifika: | CE Certificate |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Garanti: | 1 yıl |
Türkiye Usulü Lavaş Ekmek Üretim Hattı Fırınlı Yüksek Kapasiteli
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik ve gıda sınıfı kemer |
|---|---|
| Güç: | 16 kw |
| Ağırlık: | 5.5 ton |
Otomatik İnce Lavash Ekmek Üretim hattı Yüksek Kapasiteli Fırınla
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik ve gıda sınıfı kemer |
|---|---|
| Güç: | 16 kw |
| Ağırlık: | 5.5 ton |
Yüksek Özelleştirme Un Tortilla Yapma Makinesi 8 inç ila 10 inç ila 12 inç
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| garanti: | 1 yıl |
| Gaz tüketimi: | 4-14 m³/saat |
8 İnç Kolay Dokunuşlu Gıda Kaplama Makinesi 800pcs / H
| Çap: | 100-300mm |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ağırlık: | 500KG |

