Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] eşleşme 51 Ürünler.
250ml Pet Şişe Ambalaj Lezzet Mango Suyu İşleme Hattı Saatte 4000 Şişe
| Öğe: | Lezzet Mango Suyu 250ml Pet Şişe Ambalajı Saatte 4000 şişe |
|---|---|
| Giriş: | mango tozu veya posası |
| Çıktı: | lezzet mango suyu |
Teneke Kutu Paketleme Domates Salçası Makinası Saatte 300kgs
| Ağırlık: | 60000 KG |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 1,5 ton/saat |
| Ürün tipi: | meyve |
150kw Güç Kaynağı ve Yüksek Hacimli Çıktı için 1-100t/sa Kapasiteli Girişe Sahip 12000*8000*3000mm Meyve İşleme Hattı
| Voltage: | 220/380/440v |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Control System: | PLC |
Yüksek kapasiteli reçel üretimi için 220/380/440V voltaj ve 150kW güç kaynağı ile otomatik meyve işleme hattı
| Processing Accuracy: | High |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
| Power Supply: | 150kw |
Yüksek Hassasiyetli PLC Kontrollü Meyve İşleme Hattı 150kw 1-100t / h
| İşleme doğruluğu: | Yüksek |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 150KW |
| Boyut(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
PLC Kontrol Otomatik Meyve Marmarı İşleme Hatı Kapasitesi Giriş 1 - 100t/H
| İşleme yöntemi: | Otomatik |
|---|---|
| Voltaj: | 220/380/440V |
| Kapasite Girişi: | 1-100T/S |
Doğal Aromalı Mango İşleme Hattı %63 Brix
| Tip: | Meyve işleme makinesi |
|---|---|
| Güç: | 180kwh |
| Boyut (U * G * Y): | 4000*1700*2000cm |
Endüstriyel Büyük ve Küçük Mini Ölçekli Meyve Reçeli Üretim Hattı
| Boyut (U * G * Y): | 4000*1700*2000cm |
|---|---|
| Güç: | 180kwh |
| Gerilim: | 220V/380V/440V |
Marmelada sos işleme makinesi Domates üretim hattı Günde 30 ton
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 110kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2000*1100*200cm |
Mango Suyu Sos Yapıştır Reçel Üretim Hattı 50 Ton / H Veya Özelleştirme
| Tip: | Meyve işleme makinesi |
|---|---|
| Güç: | 180KW |
| Ağırlık: | 4000kg |

