Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] eşleşme 10 Ürünler.
UHT Sterilizasyon Taze Çiğ Salça İşleme Hattı 6.5 Ton/Saat
| Hammadde: | taze domates |
|---|---|
| Nihai ürünler: | salça |
| sterilizasyon: | UHT |
Yüksek Kapasiteli Taze Domates Püresi İşleme Hattı 6,5 Ton/Saat
| Ağırlık: | 80000 KG |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Yarı Otomatik |
| Güç: | 150kw |
Saatte 6.5 Ton Çiğ Domates Salçası Üretim Hattı
| Ağırlık: | 8000 KG |
|---|---|
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
| hammadde: | taze domates |
Günde 300 Tonluk Domates Salçası Üretim Hattı İşleme Makinesi
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 110kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2000*1100*200cm |
Otomatik Çiğ Domates Salçası Üretim Hattı Saatte 6.5ton
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
|---|---|
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
| Özellik: | uygun |
Günde 100 ton işleme makinesi için domates pastası üretim hattı
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 110kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2000*1100*200cm |
Gıda Sınıfı Domates Meyve Sebze İşleme Hattı 100Ton / Saat
| buharlaşma kapasitesi: | 100 ton/saat |
|---|---|
| Etki: | 6 efekt mevcut |
| Makine Malzemesi: | paslanmaz çelik gıda sınıfı |
250ml Pet Şişe Ambalaj Lezzet Mango Suyu İşleme Hattı Saatte 4000 Şişe
| Öğe: | Lezzet Mango Suyu 250ml Pet Şişe Ambalajı Saatte 4000 şişe |
|---|---|
| Giriş: | mango tozu veya posası |
| Çıktı: | lezzet mango suyu |
Marmelada sos işleme makinesi Domates üretim hattı Günde 30 ton
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 110kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2000*1100*200cm |
1

