Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ 6 5 ton hour tomato paste processing line ] eşleşme 51 Ürünler.
Yüksek Kapasiteli Taze Domates Püresi İşleme Hattı Özelleştirme
| Ağırlık: | 30000 kg |
|---|---|
| Makine Kapasitesi: | 6,5 ton/saat |
| Boyut (U * G * Y): | 12000*8000*3000mm |
Günde 100 ton işleme makinesi için domates pastası üretim hattı
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 110kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2000*1100*200cm |
Günde 50 tonluk domates pastası üretim hattı İşleme makinesi Anahtar çözümler
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 150kWh |
| Boyut ((L*W*H): | 2300*11000*300cm |
Fast Food İçin Saatte 3 Ton Domates Ketçap Üretim Hattı
| Ağırlık: | 60000 KG |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Yarı Otomatik |
| Makine Kapasitesi: | 1,5 ton/saat |
Fast Food İçin Saatte 3 Ton Domates Ketçap Üretim Hattı
| Ağırlık: | 60000 KG |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Yarı Otomatik |
| Makine Kapasitesi: | 3t/s |
1kg Torba Paketleme Salça Yapma Makinesi Saatte 3 Ton
| Makine Kapasitesi: | 1,5 ton/saat |
|---|---|
| ürün tipi: | domates |
| Başvuru: | Yapıştır yapma |
PET Şişe Taze Meyve Domates İşleme Hattı 2T/H
| Ağırlık: | 80000 KG |
|---|---|
| ürün tipi: | meyve |
| Başvuru: | Gıda işleme makinesi |
Günde 50 ton işleme makinesi için büyük domates pastası üretim hattı
| Türü: | Sos |
|---|---|
| Güç: | 130KWH |
| Boyut ((L*W*H): | 20000*11000*200cm |
Gıda Sınıfı Domates Meyve Sebze İşleme Hattı 100Ton / Saat
| buharlaşma kapasitesi: | 100 ton/saat |
|---|---|
| Etki: | 6 efekt mevcut |
| Makine Malzemesi: | paslanmaz çelik gıda sınıfı |

