Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ plc fruit jam processing line ] eşleşme 79 Ürünler.
Otomatik Paslanmaz Çelik Meyve Reçeli İşleme Hattı 12000 * 8000 * 3000mm Çanta Paketleme
| Kontrol sistemi: | PLC |
|---|---|
| Boyut(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
| İşleme doğruluğu: | Yüksek |
PLC Kontrol Otomatik Meyve Marmarı İşleme Hatı Kapasitesi Giriş 1 - 100t/H
| İşleme yöntemi: | Otomatik |
|---|---|
| Voltaj: | 220/380/440V |
| Kapasite Girişi: | 1-100T/S |
Yüksek Kapasiteli Meyve Hamuru İşleme Hattı PLC Core
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Rulman, Şanzıman, Motor, Basınçlı kap, Dişli |
|---|---|
| Tip: | Meyve posası |
| Güç: | 150kw |
Endüstriyel Büyük ve Küçük Mini Ölçekli Meyve Reçeli Üretim Hattı
| Boyut (U * G * Y): | 4000*1700*2000cm |
|---|---|
| Güç: | 180kwh |
| Gerilim: | 220V/380V/440V |
220V / 380V Meyve Sebze İşleme Hattı Paslanmaz Çelik / Karbon Çelik / Alaşımlı Çelik Malzeme
| Garanti süresi: | 1 yıl |
|---|---|
| İşleme kapasitesi: | Özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis: | Tedarik edilen |
PLC Kontrolü Tüketim Meyve ve Sebze İşleme hattı 1 - 5t/H
| Güç kaynağı: | 220V/380V/özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ürün Adı: | Meyve Sebze İşleme Hattı |
| Operasyon modu: | Otomatik/Yarı otomatik |
Satış sonrası hizmet sağlanan 1-5 ton/saat kapasiteli meyve ve sebze işleme hattı
| Control System: | PLC Control |
|---|---|
| Power Supply: | 220V/380V/440V Customized |
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
İşleme Malzemeli 5 ton / saat Meyve Sebze İşleme Hattı Satış Sonrası Hizmet Sağlandı
| Ürün adı: | Meyve Sebze İşleme Hattı |
|---|---|
| ambalajlama: | Tahta Sandık/Özelleştirilmiş |
| İşleme metodu: | Kesme, Soyma, Yıkama, Kurutma, Vb. |
Yönlendirilebilir İşleme Kapasitesi Yüklü projeler için meyve sebze işleme hattı
| Operation Mode: | Automatic/Semi-automatic |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Material: | 304 Stainless Steel Food Grade |
Özel 150kw meyve sebze işleme hattı Üretim verimliliğini artırır
| Ürün Adı: | Meyve Sebze İşleme Hattı |
|---|---|
| Özellik: | anahtar teslim proje |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik gıda sınıfı |

