Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ plc fruit jam processing line ] eşleşme 79 Ürünler.
Son Ürün için Otomatik Kalite Domates Cıvata Pastası Sos İşleme Liniyası
| Son Ürün: | salça |
|---|---|
| Ürün Adı: | Domates Salçası İşleme Hattı |
| Uygulama: | Yapıştır Yapımı |
12000*8000*3000mm Otomatik Meyve İşleme hattı 1-100t/h Kapasite ve 150kw Güç Tedarik
| Dimension(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
|---|---|
| Processing Method: | Automatic |
| Material: | Stainless Steel Food Grade |
Kompakt 12000*8000*3000mm meyve işleme hattı 150kw güç kaynağı ve paslanmaz çelik gıda sınıfı yapısı ile
| Capacity Input: | 1-100t/h |
|---|---|
| Power Supply: | 150kw |
| Processing Method: | Automatic |
Verimli Domates Pastası İşleme Hatı Vakum Sistemi Son Ürün
| Özellik: | uygun |
|---|---|
| Otomatik Derecelendirme: | Yarı Otomatik veya Otomatik |
| Voltaj: | 380V Veya Özelleştirme |
Verimli PLC Kontrolü Domates Pastası İşleme Liniyası Taze Domates 150kw Güç
| Ürün Adı: | Domates Salçası İşleme Hattı |
|---|---|
| Güç: | 150KW |
| Çiğ madde: | Taze Domates;Domates Salçası Hamuru |
Pektin Torbası Ambalajı Yapmak İçin Elma Suyu Prina Meyve İşleme Hattı
| öğe: | Pektin Torbası Paketleme Meyve İşleme Hattı Yapmak İçin Elma Suyu Posası |
|---|---|
| Giriş: | elma posası |
| Çıktı: | Pektin |
Aseptik Paketleme Mango Hamuru Meyve Püresi Üretim Hattı Saatte 3 Ton
| öğe: | Saatte 3 Ton Aseptik Paketleme Mango Hamuru Meyve Puere Üretim Hattı |
|---|---|
| Giriş: | taze domates |
| Çıktı: | Mango hamuru |
Asptik büyük torba paketli mango meyve pulpası üretim hattı
| Ürün: | Asptik büyük torba paketli mango meyve pulpası üretim hattı |
|---|---|
| Giriş: | Çiğ mango |
| Çıkış: | Mango hamuru |
Compact 12000*8000*3000mm Dimensions Fruit Processing Line with 220/380/440v Voltage and High Processing Accuracy
| Control System: | PLC |
|---|---|
| product packing: | Bag |
| Dimension(L*W*H): | 12000*8000*3000mm |
Domates pastası için verimli domates işleme hattı yarı otomatik veya otomatik sınıf
| Son Ürün: | salça |
|---|---|
| Güç: | 150KW |
| Makine Kapasitesi: | 25T/S |

