Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ onion pie making machine ] eşleşme 20 Ürünler.
Ticari Otomatik Soğan Turtası Roti Paratha Makinesi 3000 - 10000 Adet / Saat
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Son ürün: | tortilla, chapati, roti, ekmek, pazzi |
|---|---|
| güç: | 42.6kw |
| renk: | paslanmaz çelik gri / özelleştirilmiş |
Küçük Boy Tortilla Yapma Makinesi Dokunmatik Ekran PLC Kontrollü
| Boyut: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Kapasite: | 500-800 adet/saat; 1300-1500 adet/saat |
| modeli: | SSS-BP-400 |
Kolay Kullanım Küçük Roti Tortilla Yapma Makinesi Elektrik Isıtma
| Boyut: | 4600x800x1300mm |
|---|---|
| Kapasite: | 500-1500 adet/saat |
| modeli: | SSS-BP-400 |
150g Paratha Üretim Hattı, 6000pcs / h Paratha Yapma Makinesi
| güç: | 19.7KW |
|---|---|
| Voltaj: | 380V / 50Hz |
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
Soğanlı Turta Lacha Paratha Yapma Makinesi 3000 -10000 Adet/H
| Üretim kapasitesi: | 2000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
6000pcs / h Lavash Üretim Hattı, 200g Tortilla Ekmek Yapma Makinesi
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 23Kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
Otomatik Roti Paratha Yapma Makinesi Saatte 1000 -10000
| Üretim kapasitesi: | 1000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Özel Üretim Paratha Makinası Otomatik 3000 - 6000 Adet/H 18 - 30cm
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Endüstriyel Yeşil Soğan Gözleme Paratha Yapma Makinesi 3000 - 10000 Adet/H
| Başvuru: | gıda tesisi |
|---|---|
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
| Anahtar satış noktaları: | Rekabetçi fiyat |

