Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ onion pie making machine ] eşleşme 20 Ürünler.
Dondurulmuş Roti için Paratha Presleme Makinesi Kaplama Yeşil Yeşil Soğan Gözleme Filmi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Makine boyutu: | 4500*1200*1500 mm |
| Makina ağırlığı: | 650kg |
Dondurulmuş Roti Laccha İçin Film Kaplama Rendelenmiş Kek Paratha Presleme Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 1000-8000 adet / saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Entelektüelleştirme NO Atık Tortilla Roti Yapma Makinesi Burrito Üretim Hattı Fabrika Doğrudan
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Voltaj: | 220V 380V |
| Ağırlık: | 500kg |
100g Hamur Unu Tortilla Makinesi 20cm 30cm 3600pcs/H 8200pcs/H
| Boyut: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Kapasite: | 500-800 adet/saat; 1300-1500 adet/saat |
| modeli: | SSS-BP-90 |
50g Tortilla Üretim Makinesi, 2000pcs / h Un Tortilla Yapma Makinesi
| ad: | tortilla makinesi |
|---|---|
| Uygulama: | Gıda işleme makineleri |
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
Otomatik Katmanlama Gözleme Üretim Hattı 3000 - 6000 Adet/H
| Üretim kapasitesi: | 2000-6000 adet/saat |
|---|---|
| Temel bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Otomatik Paratha Üretim Hattı 10 - 30cm 3000 - 10000Adet/Saat
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Entelektüelleştirme 3600pcs / h SS304 Lavash Üretim Hattı
| güç: | 42.6kw |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Sıcak Presleme 1400pcs / h Arapça Ekmek Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 200-1400 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |
Otomatik Roti Paratha Üretim Hattı Kolay Kullanım Yüksek Kaliteli Profesyonel Hizmet
| Üretim kapasitesi: | 2000-6000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | paslanmaz çelik |

