Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ motor plc tortilla pressing machine ] eşleşme 78 Ürünler.
Ticari Hidrolik 8200 adet/saat Tortilla Presleme Makinesi mikrobilgisayar kontrolü
| Üretim kapasitesi: | 3600-8200 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Otomatik Hidrolik Elektrikli Tortilla Pres Makinası Paslanmaz Çelik 304
| Ürün adı: | Otomatik hidrolik fiyat elektrikli chapati maker roti tortilla pres makinesi yapma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Şart: | yeni |
Hamur Chapati Elektrikli Tortilla Pres Makinesi PLC Kontrolü 100kg / H
| Uygulanabilir Endüstri: | Yiyecek & İçecek Fabrikası, Restoran, Yiyecek Mağazası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor |
| Voltaj:: | 380V |
CE Un Malzemesi PLC Tortilla Ekmek Makinesi 500Kg / H 6 '' 12 ''
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Garanti Sonrası Hizmet: | Video teknik desteği |
| Garanti:: | 1 yıl |
Otomatik Tortilla Yapma Makinesi Gaz Fırın Roti Üretim hattı Satılık
| Ürün Adı: | tortilla, roti, shawarma sosu, chapati |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| Silindir çapı: | 8-50cm |
Küçük Otomatik Tortilla Makinesi Gaz Fırını Saatte 1400 adet
| Ürün Adı: | tortilla, roti, shawarma sosu, chapati |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC |
| tortilla çapı: | 8-50cm |
Küçük İşletme PLC Dokunmatik Ekran Kontrol Sistemi için Tortilla Yapma Makinesi
| Ürün adı: | otomatik elektrikli chapati maker roti tortilla pres makinesi yapma |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz Çelik 304 |
| Şart: | yeni |
900x900 Sıcak Pres Tabağı Tortilla Üretim Hattı 3000pcs/H
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Servo Motor Hidrolik Pres Tortilla Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
PLC Çekirdekli Otomatik Tortilla Yapma Makinesi BP-450
| Başvuru: | Gıda endüstrisi |
|---|---|
| Özellikler: | kullanımı kolay |
| Garanti: | 1 yıl |

