Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high productivity paratha making machine ] eşleşme 26 Ürünler.
Otomatik Roti Paratha Üretim Hattı Kolay Kullanım Yüksek Kaliteli Profesyonel Hizmet
| Üretim kapasitesi: | 2000-6000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
Özelleştirilmiş Yüksek Hassasiyetli Ürün Paketleme Makinesi
| Ürün çapı: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Hava basıncı: | 0,8-1,0M/Pa |
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
0.25KW Plastik Otomatik Paketleme Makinesi Formasyon ve Film Kaplama Makinesi
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
|---|---|
| Air pressure: | 0.8-1.0M/Pa |
| Product weight: | 60-200g/pcs |
60-200g ürün ambalajı için özelleştirilmiş otomatik ambalaj makinesi
| Ürün Ağırlığı: | 60-200g/adet |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
Yüksek verimlilik tam otomatik Arap ekmeği / Pita ekmeği üretim hattı
| Ambalaj bilgileri: | Çıplak paketleme veya deniz taşımacılığına uygun ahşap kasa paketleme |
|---|---|
| Teslim süresi: | 25-50 gün |
| Yetenek temini: | Ayda 100 set |
Max350mm 2000pcs/H Pide Ekmeği Üretim Hattı Paslanmaz Çelik Otomatik
| kullanım: | pide yapımı |
|---|---|
| güç: | 43 KW |
| boyut: | 26000x2030x1915mm |

