Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high productivity paratha making machine ] eşleşme 26 Ürünler.
Katmanlı Hamur Topu Yapma Makinesi Özelleştirilebilir Boyut Yüksek Kapasiteli
| Makine adı: | Meksika Tortilla Makinası |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Entelektüelleştirme Endüstriyel Tortilla Yapma Makinesi, 150g Tortilla Üretim Ekipmanı
| güç: | 19.7KW |
|---|---|
| Voltaj: | 380V / 50Hz |
| Kapasite: | 2000-6000 adet / saat |
3600 adet / saat Tahıl Ürün Yapma Makineleri
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 200-3600 adet / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
Ticari Otomatik Soğan Turtası Roti Paratha Makinesi 3000 - 10000 Adet / Saat
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Yüksek Performanslı Pita / Tortilla Üretim Hatı 100 - 3000 Parça/Saat
| Ürün Adı: | Pide/TORTİLLA Üretim Hattı |
|---|---|
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
| Voltaj: | 220V/380V |
1500-2800pcs/hr Kapasite Özel Ürünler için Otomatik Ambalaj Makinesi 60-200g/pcs
| Machine Design: | Customized According To Customer's Needs |
|---|---|
| Diameter of product: | 16cm-26cm |
| Machine dimension: | 4.5*1.2*1.5m |
400 Fuksiyon Pita Ekmek hattı ve Pita ekmeği için kolay operasyon, Paratha üretim hattı
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| Tortillanın Çapı: | 25cm-35cm |
Un Pita Ekmek Çubuğu Paratha Üretim Çubuğu 40cm-50cm çapında Pita Ekmek ve Paratha
| Ana bileşenler: | motor, PLC |
|---|---|
| Tortillanın Çapı: | 40cm-50cm |
| fonksiyon: | Pita Ekmek Çizgisi |
Tam otomatik Pita ekmeği, Paratha üretim hattı 55 cm Paratha hattı ile
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Üretim Kapasitesi: | 3600-16000 Adet/saat |
| ihracat ülkeleri: | Küresel |

