Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machinery ] eşleşme 48 Ürünler.
2026 Düşük Enerjili Yüksek Hızlı 2000-6000 adet/saat Tortilla Makinesi
| Marka adı: | SSS |
|---|---|
| Güç: | 21 kw |
| Garanti: | 1 yıl |
Entelektüelleştirme Paslanmaz Çelik Roti Yapma Ekipmanı
| Ürün adı: | tortilla makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | Çok Fonksiyonlu |
| paketleme: | Ahşap Kutu Paketi |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
7000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Düz Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-10000 ADET / HR |
| güç: | 16kW |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h Tam Otomatik Roti Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
14000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Lavaş Ekmek Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
6000pcs / h Korozyona Dayanıklı Chapati İş İçin Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |
Ağır Hizmet 1400pcs / h 40kw Lavaş Ekmeği Yapma Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 7630 mm * 695 mm * 1680 mm |
| Kapasite: | 1500-3600 / saat |

