Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ commercial tortilla machinery ] eşleşme 48 Ürünler.
PLC Kontrollü Tortilla Yapma Makinesi 3 - 20m/Dk 8 - 50cm
| Silindir Genişliği: | 8-50mm |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 700-3000 Adet/saat |
| Sıcaklık kontrol aralığı: | 0-300 ℃ |
900 adet / saat Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-900pcs / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
Fabrika Chapati Üretim Makinesi, 100mm Mısır Tortilla Makinesi
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 600-900pcs / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
800 adet / saat 450mm Ticari Gıda Taco Yapma Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| kullanım: | tortilla yapımcısı |
| şekil: | Yuvarlak Kare Dikdörtgen |
SS304 3800 adet / saat 20kw Ticari Un Tortilla Yapımcısı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 4630mm * 695mm * 1680mm |
| Kapasite: | 800 / h |
Küçük Çıktı 100mm 30g Ticari Mısır Tortilla Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 600-800 ADET / HR |
| güç: | 21 KW |
800 - 1400 ADET / H Otomatik Tortilla Makinesi CE'li
| Gerilim: | 380V |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1400 ADET/SAAT |
| Ağırlık: | 800kg |
Yüksek Çıkış 6000pcs / h 270mm Tortilla Yapma Makinesi
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 2000-6000 ADET / HR |
| güç: | 40 KW |

