Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic stuffed food making machine ] eşleşme 31 Ürünler.
Entelektüelleştirme 180g CE Gıda Şekillendirme Ekipmanı
| tip: | Pişirme ekipmanları |
|---|---|
| Makine kapasitesi: | 1800-4800 adet / saat |
| Malzeme: | paslanmaz çelik gıda sınıfı |
4800pcs / H Otomatik Gıda Dolum Makinesi Mooncake CE Belgeli Yap
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| ağırlık: | 600KG |
| güç: | 21kw |
Otomatik Katmanlı Dondurulmuş Yeşil Soğan Gözleme Üretim Hattı Gümüş
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Yüksek Kapasiteli Roti Paratha Yapma Makinesi 304 Paslanmaz Çelik
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
600 adet / saat Paslanmaz Çelik Tortilla Ekmek Üretim Hattı
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| renk: | paslanmaz çelik gri |
| kullanım: | tortilla yapımcısı |
100g Hamur Unu Tortilla Makinesi 20cm 30cm 3600pcs/H 8200pcs/H
| Boyut: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Kapasite: | 500-800 adet/saat; 1300-1500 adet/saat |
| modeli: | SSS-BP-90 |
60-200g ürün ambalajı için özelleştirilmiş otomatik ambalaj makinesi
| Ürün Ağırlığı: | 60-200g/adet |
|---|---|
| Çerçeve malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |
Özelleştirilmiş Yüksek Hassasiyetli Ürün Paketleme Makinesi
| Ürün çapı: | 16cm-26cm |
|---|---|
| Hava basıncı: | 0,8-1,0M/Pa |
| Uygulanabilir ürünler: | Özel |
304 Paslanmaz Çelik Çerçeveyle Özel Akıllı Paketleme Makinesi
| Makine tasarımı: | Müşterinin İhtiyaçlarına Göre Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ambalaj türü: | Plastik |
| Çalışma voltajı: | 220V / 50Hz |

