Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic stuffed food making machine ] eşleşme 31 Ürünler.
Ticari Kullanım Paratha Soğan Gözleme Yapma Makinesi 6000 Adet / Saat
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
180g Suya Dayanıklı 1800pcs / h Mooncake Yapma Makinesi
| renk: | paslanmaz çelik gri / özelleştirilmiş |
|---|---|
| ad: | gıda kaplama makinesi |
| Motor tipi: | alternatif akım motoru |
1800pcs / h Gıda Kaplama Makinesi, Korozyona Dayanıklı Otomatik Kaplama Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| ağırlık: | 600KG |
| güç: | 21kw |
Çin Etli Sandviç Rou Jia Mo Çörek Yapma Makinesi Otomatik
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Küçük Boy Tortilla Yapma Makinesi Dokunmatik Ekran PLC Kontrollü
| Boyut: | 4600x800x1300mm; 4800x600x1600mm |
|---|---|
| Kapasite: | 500-800 adet/saat; 1300-1500 adet/saat |
| modeli: | SSS-BP-400 |
Otomatik 1800pcs / H Gıda Kaplama Makinesi Mooncake Yapımı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kapasite: | 1800-4800 adet /H |
| Voltaj: | 220V/380V Özelleştirilmiş |
Yüksek Hızlı 100g Dinamik Boşluklu Gıda Kaplama Makinesi
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Özellik:: | yüksek verim |
| Uygulama:: | Gıda endüstrisi |
Motorlu PLC Çekirdekli Otomatik Gıda Kaplama Makinesi 1800 - 4800 Adet/Saat
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 600kg |
| Güç: | 3.6kw |
Paslanmaz Çelik Gıda Şekillendirme Makinesi, Değiştirilebilir Gıda Dolum Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| ağırlık: | 600KG |
| güç: | 3.6KW |
4800pcs / h Mochi Yapma Makinesi, Yüksek Çıkışlı Gıda İşleme Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| ağırlık: | 600KG |
| güç: | 21kw |

