Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic packaging machine ] eşleşme 502 Ürünler.
Taze Domates Reçeli Meyve İşleme Hattı Özelleştirme
| Sertifika: | CE ISO, ISO 9001, ISO9001, TUV, ISO/CE |
|---|---|
| Şart: | Yeni ve özelleştirme |
| Gerilim: | 220V/380V, 380V, 220/380/440V, Özelleştirme |
Domates Salçası İşleme Hattı Paslanmaz Çelik 304 Veya 316
| Sertifika: | ISO/CE |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| Satış Sonrası Hizmet Sağlandı: | Denizaşırı makinelere hizmet verebilecek mühendisler, Video teknik desteği, Saha kurulumu, devreye a |
PLC Kontrol Sistemi Reçel Yapıştır Sos İşleme Hattı Doldurma Hassasiyeti ≤±1%
| Paketleme materyali: | Cam Şişe, Plastik Şişe vb. |
|---|---|
| Başvuru: | Reçel, Salça, Sos vb. |
| İşleme Türleri: | Karıştırma, Doldurma, Mühürleme, Kapatma, Etiketleme, Vb. |
SS304 3800 adet / saat 20kw Ticari Un Tortilla Yapımcısı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (L * W * H): | 4630mm * 695mm * 1680mm |
| Kapasite: | 800 / h |
Taze Domates Orta Meyve Üretim Hattı
| İsim: | Taze Domates Orta Meyve Üretim Hattı |
|---|---|
| Makine Stili: | Yeni özelleştirme |
| Gerilim: | 220/380/440V, Özelleştir |
Gıda sınıfı 304 paslanmaz çelik PLC kontrol sistemi ile portakal suyu üretim hattı
| Ağırlık: | 30000 kg |
|---|---|
| Özellik: | Enerji tasarrufu |
| Paketleme: | Şişe, Aseptik Torba ve diğerleri |
düşük fiyatlı yüksek üretim 2 Chute Pirinç/soya fasulyesi/sesam Renk Sortörü
| oluk: | 2 şut |
|---|---|
| Kanal: | 128 kanal |
| Kapasite: | 1-1.5ton /saat |
Tutku Meyvesi ve Mango İşleme Hattı Saatte 200kg
| Öğe: | Saatte 200kg Tutku Meyvesi ve Mango Kuru Üretim Hattı |
|---|---|
| Giriş: | Taze meyve |
| Çıktı: | kızarmış meyve |
Yerel kurulum ve devreye girme için paslanmaz çelik meyve püresi işleme hattı
| Application: | Fruit Processing |
|---|---|
| Feature: | Turnkey Project |
| Frequency: | 50Hz |
Ananas Meyve Suyu Üretim Hattı Özel Kapasite 1 - 100 Ton/Saat
| Ambalaj bilgileri: | Standart İhracat Ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi: | 120 |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |

