Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ stainless steel food encrusting machine ] eşleşme 29 Ürünler.
Paslanmaz Çelik Gıda Şekillendirme Makinesi, Değiştirilebilir Gıda Dolum Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| ağırlık: | 600KG |
| güç: | 3.6KW |
Motorlu PLC Çekirdekli Otomatik Gıda Kaplama Makinesi 1800 - 4800 Adet/Saat
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ağırlık: | 600kg |
| Güç: | 3.6kw |
Çıktı 20g Kirlilik Yok Gıda Kaplama Makinesi 4800pcs / H
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Garanti: | 1 yıl |
Üretim Tesisi 4800pcs / h 20g Gıda Kaplama Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 1800-4800 adet / saat |
|---|---|
| Marka adı: | SSS |
| güç: | 21kw |
8 İnç Kolay Dokunuşlu Gıda Kaplama Makinesi 800pcs / H
| Çap: | 100-300mm |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş |
| ağırlık: | 500KG |
Otomatik 1800pcs / H Gıda Kaplama Makinesi Mooncake Yapımı
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kapasite: | 1800-4800 adet /H |
| Voltaj: | 220V/380V Özelleştirilmiş |
SS Çerçeve 20-180g Gıda Kaplama Makinesi Saatte 1800-4000 Adet
| Ürün adı: | kaplama makinesi |
|---|---|
| Ürün ağırlığı: | 20-180g |
| kapasite: | saatte 1800-4000 adet |
Yüksek Çıkışlı 20g Kirlilik Yok Gıda Kaplama Makinesi
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| renk: | Gümüş |
| Garanti: | 1 yıl |
1800pcs / h Gıda Kaplama Makinesi, Korozyona Dayanıklı Otomatik Kaplama Makinesi
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| ağırlık: | 600KG |
| güç: | 21kw |
Yüksek Hızlı 100g Dinamik Boşluklu Gıda Kaplama Makinesi
| Şart:: | Yeni |
|---|---|
| Özellik:: | yüksek verim |
| Uygulama:: | Gıda endüstrisi |

