Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ intellectualization grain product making machines ] eşleşme 8 Ürünler.
3600 adet / saat Tahıl Ürün Yapma Makineleri
| fonksiyon: | tortilla yapmak |
|---|---|
| Kapasite: | 200-3600 adet / saat |
| özellik: | Düşük Enerji Yüksek Hız |
Yüksek Kapasiteli 3600 adet / saat Lavaş Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Kapasite: | 2000-3600 adet/saat |
|---|---|
| Güç: | 23kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
800PCS / H Buğday Unu Tortilla İki Kafalı Yapma Makinesi
| Renk: | Paslanmaz Çelik Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1300 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
İki Kafa Buğday Unu Tortilla Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Renk: | Paslanmaz Çelik Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 800-1300 ADET/SAAT |
| Güç: | 21 KW |
304 Paslanmaz Çelik ISO tortilla üretim hattı Lavaş Üretim Hattı
| Boyut: | 26000 x 2030 x 1915 (mm)/özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| anahtar kelimeler: | TORTILLA, CHAPATI, PİDE EKMEK, MEKSİKA EKMEK |
Yüksek Kapasiteli 6000pcs / h Ayarlanabilir Lavaş Üretim Hattı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 g/adet |
| Sıklık:: | 50HZ |
Tortilla üreticisi için 32 inç presli Tortilla Üretim hattı Roti Chapati hattı
| Uygulama:: | süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
tortilla Gıda tedarikçisi için Yüksek Kapasiteli Tortilla Üretim Ekipmanları
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Boyut (U * G * Y): | 7630mm*695mm*1680mm |
| Kapasite: | 1500-3600 adet/saat |
1

