Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ high capacity lavash bread production line ] eşleşme 49 Ürünler.
Üretime Hazır Lavash Ekmek Makinesi Basınç Aralığı 0.8-1.0 Mpa Diametresi 6-12 Inç 8000-10000pcs/saat Kapasitesi
| Basınç aralığı: | 0,8-1,0 MPa |
|---|---|
| Ürün: | lavaş |
| Ağırlık: | 8000kg |
Tortilla üreticisi için 32 inç presli Tortilla Üretim hattı Roti Chapati hattı
| Uygulama:: | süpermarket fabrikası |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş rengi |
| Malzeme: | 304 paslanmaz çelik |
Dokunmatik Ekran Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
| Son ürün: | tortilla |
|---|---|
| Hammadde: | un, buğday unu |
| Adedi: | 1 Takım |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| Son ürün: | tortilla, chapati, roti, ekmek, pazzi |
|---|---|
| güç: | 42.6kw |
| renk: | paslanmaz çelik gri / özelleştirilmiş |
Entelektüelleştirme 3600pcs / h SS304 Lavash Üretim Hattı
| güç: | 42.6kw |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
900x900 Sıcak Pres Tabağı Tortilla Üretim Hattı 3000pcs/H
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
7000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Düz Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-10000 ADET / HR |
| güç: | 16kW |
Paslanmaz Çelik Tortilla Üretim Hattı
| Son ürün: | tortilla, chapati, roti, ekmek, pizza |
|---|---|
| Kapasite: | 500-700 Adet / saat |
| Şart: | Yeni |
1000pcs / h Gıda Endüstrisi 30cm Lavaş Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 600-1000 adet / saat |
|---|---|
| güç: | 21kw |
| ağırlık: | No input file specified. |
Saatlik çıkış 8000-10000 ve enerji verimliliği Lavash fırın makinesi Lavash üretim hattı
| makine malzemesi: | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut: | 28300*5800*1830mm |
| Ürün: | lavaş |

