Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ automatic roti paratha production line ] eşleşme 26 Ürünler.
Ticari Otomatik Soğan Turtası Roti Paratha Makinesi 3000 - 10000 Adet / Saat
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
Otomatik Roti Paratha Yapma Makinesi Saatte 1000 -10000
| Üretim kapasitesi: | 1000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
1000 - 3000Adet/Saat Arap Pidesi Üretim Hattı Tam Otomatik
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Başvuru: | pide makinesi |
Etli Börek Roti Dolması Paratha Yapma Makinesi Otomatik
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motor, teflon Kayış |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
6000pcs / h Roti Paratha İmalat Makinesi serilmiş ekmek üretim hattı
| Anahtar satış noktaları:: | Otomatik |
|---|---|
| tortilla:: | 10-100 gr/adet |
| Sıklık:: | 50Hz |
Tam Otomatik Pide Yapma Makinesi 1000 - 3000Adet/Saat
| Gerilim: | 220V/ 380V veya Özelleştirme |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam Otomatik |
| Uygulama: | pide makinesi |
Çin Etli Sandviç Rou Jia Mo Çörek Yapma Makinesi Otomatik
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Lamine Hamur Çörek Katkılı Ekmek Yapma Makinesi Otomatik Katlı
| Makine adı: | Katmanlı Paratha Üretim Hattı |
|---|---|
| Ana bileşenler: | PLC, Motor, Motorlu |
| Çekirdek bileşenlerin garantisi: | 1 yıl |
Soğanlı Turta Lacha Paratha Yapma Makinesi 3000 -10000 Adet/H
| Üretim kapasitesi: | 2000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | paslanmaz çelik |
Özel Üretim Paratha Makinası Otomatik 3000 - 6000 Adet/H 18 - 30cm
| Üretim kapasitesi: | 3000-10000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | motorlu PLC |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |

