Tüm ürünler
-
Tortilla üretim hattı
-
Meyve İşleme Hattı
-
Meyve Püresi Üretim Hattı
-
Balık çili sosu
-
Reçel Ezme Sos İşleme Hattı
-
Meyve Suyu Üretim Hattı
-
Meyve Sebze İşleme Hattı
-
Renk Ayırma Makinesi
-
uht sterilizatör makinesi
-
Domates Salçası İşleme Hattı
-
Mango İşleme Hattı
-
Narenciye İşleme Tesisi
-
Ticari Tortilla Makinesi
-
Lavaş Ekmek Yapma Makinesi
-
Elma İşleme Hattı
anahtar kelimeler [ 14000pcs h lavash bread production line ] eşleşme 7 Ürünler.
Lavaş Ekmeği İçin Komple Hindi Usulü Lavaş Yapma Makinesi
| Renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET/SAAT |
| Güç: | 16 kw |
14000 adet / saat Yüksek Çıkışlı Sıhhi Lavaş Ekmek Hattı
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
Gıda Endüstrisi Taco Yapma Makinesi, 14000pcs / h Pide Ekmek Ekipmanları
| renk: | Gümüş |
|---|---|
| Kapasite: | 7000-14000 ADET / SA |
| güç: | 16kW |
8 inç Lavaş Ekmeği Otomatik Hat, 21kw Pide Ekmeği Ekipmanları
| Uygulama:: | Fabrika |
|---|---|
| Renk:: | Gümüş |
| Malzeme: | 304 Paslanmaz Çelik |
Yüksek Kapasiteli 3600 adet / saat Lavaş Yapma Makinesi Paslanmaz Çelik
| Kapasite: | 2000-3600 adet/saat |
|---|---|
| Güç: | 23kw |
| Voltaj: | 220V / 380V |
Ermeni Lavaşını Pişirmek İçin Suya Dayanıklı Ekipman
| kullanım: | Lavaş yapımı |
|---|---|
| güç: | 30 kW |
| boyut: | 25 mx 5,5 mx 2,0 m |
Servo Motor Hidrolik Pres Tortilla Yapma Makinesi Tam Otomatik
| Üretim kapasitesi: | 3000-14000 adet/saat |
|---|---|
| Ana bileşenler: | Motor PLC'si |
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
1

